HAKKIMIZDA

İstanbul Medya Yayıncılık bünyesindeyaklaşık 9 yayın şirketi bulunmaktadır.

Kanal 34 İstanbul’da yayın yapan yerel televizyon kanalıdır. Kanal 34 canlı ve kesintisiz izlemek için canlitv.com sitesi en doğru adres. Kanal 34 TV’nin sahibi kim? İnternetten canlı Kanal 34 TV izle. CANLI KANAL 34 İZLE Ülke çapında yayın yapan Kanal 34, 2011 yılında kurulmuştur.

2011 yılından bu yana en kaliteli şekilde yayın hayatına devam etmiştir.

Ulusal yayın yapan Kanal 34 izleyicilerine kaliteli, seviyeli, hem iyi zaman geçirten, hem de bilgilendiren yayınlar yapmayı kendisine tek hedef edinmiştir.

Kanalın genel yayın merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Kanal 34’ün yayın akışında müzik programlarına, filmlere, dizilere, belgesellere, spor programları yer almaktadır.

Yayın alanı ulusal olmakla birlikte, izlenme olarak, sadece Türksat 3A uydusu ile izlenebilir.

Kanal 34 Online izle, Kanal 34 izle, Kanal 34 canli yayın, Kanal 34 seyret, Kanal 34 yayın akışı, Kanal 34 programlar, Kanal 34 iletişim KANAL 34 PROGRAMLARI VE YAYIN AKIŞI Kanal 34 haber ve kuşak programları, yaşama dair yayınları daha çok izlenmektedir.

Kanalın Ana Haberini Rana Elik sunmaktadır. Kanalın en bilindik ve en çok izlenen programlarının devamı ise şöyle; erkan Güçlü tarafından sunulan Ehli Beyt, Rana Elik tarafınsan sunulan Pazar Kahvesi, Tuncay Demir tarafından sunulan Farklı Bakış programlarıdır.